Autósiskola váltás

Ha más autósiskolából szeretnél átjönni hozzánk, szívesen várunk!

Ez lehet akkor , amikor:

• máshol már elkezdted a KRESZ-t de még nem sikerült az  elméleti vizsga
  • megvan a sikeres KRESZ vizsgád , szeretnél elkezdeni vezetni , s ezt nálunk tennéd
  • már vezetsz máshol,és esetleg már volt is egy vagy több sikertelen forgalmi vizsgád,vagy még a vizsga előtt állsz, s váltanál hozzánk

Ekkor jelezd az iskolavezetőnek vagy az oktatódnak telefonon vagy személyesen hogy másik autósiskolában szeretnéd folytatni a tanulmányaidat.

Pár nappal,( max. 3 nappal) később megkapod tőlük a KÉPZÉSI IGAZOLÁS-t, ez lehet  akár emailben is ,amit aztán elkell juttatni a választot Autósiskolához (hozzánk)és már akár a következő napon vezethetsz is.

Átjelentkezésnél  nem vész el az addig elért eredményed, levezetett órád, Km  , ott folytatjuk a képzésedet, ahol eddigre eljutottál .

Ha tőlünk szeretnél átmenni másik Autósiskolához ugyanez a teendőd az esetleg fel nem használt összeget visszafizetjük.Ebben az esetben :

Az átjelentkezés költsége 10000 ft.

Kanyargós út