Köszönöm, hogy megtisztel érdeklődésével.

Autósiskolánk  személygépkocsi("B") , motorkerékpár ( "A1" , "A2" , "A" ) és segédmotorkerékpár ("AM") kategóriás képzést végez.

A XXI század követelményeinek megfelelve  bevezettük az e-learning képzést ( a tantermi mellett)  azoknak akiknek nincs idejük a tanteremben résztvenni  a kresz oktatáson. A költségek csökkentésének egyik hatékony módja, ha a tanulónak minél kevesebb pótvizsgadíjat kell befizetni.

Büszkén mondhatjuk , hogy nálunk 10 vizsgázóból 7-8 elsőre sikeresen vizsgázik.De a legbüszkébbek arra vagyunk , hogy tanulóink nagy része azért jön hozzánk , mert a rokona ismerőse , barátja , osztálytársa autósiskolánkat ajánlotta.

Nekünk az elégedett tanuló a legfontosabb.

Iskolánk az oktatás minőségére helyezi a hangsúlyt.

Mivel nálunk a türelem nem pusztán reklámszöveg, ezért véletlenül sem fordulhat elő, hogy türelmetlen, goromba, nem hozzáértő oktatót kap. A teljes képzés alatt fokozott figyelmet fordítunk arra, hogy mindig személyre szabottan tanítsuk Önt, igazodva mindenkori felkészültségéhez, a leghatékonyabb haladás érdekében!

Gyakorolni vágyó, jogosítvánnyal rendelkezők előtt is nyitva áll iskolánk.

Szeretettel várunk mindenkit, a legifjabbaktól a legidősebbekig!
Megkeresés esetén kihelyezett tanfolyamot is vállalunk!